• 1705
    بازدید
 
دربستی کاران پایتخت | واحد گشت
کروکی آنلاین
درباره ما

دربستی کاران پایتخت مجموعه‌ای است متعلق به بخش خصوصی کشور که سال‌ها در زمینه حمل و نقل شهری و بین شهری فعالیت کرده است. ناوگان اتوبوس‌های ما متشکل از انواع اتوبوس‌های درون شهری، اتوبوس‌های ۴۴ نفره برون شهری، اتوبوس‌های ‌VIP و حتی وسایل حمل و نقل تشریفاتی است. مخاطبان و مشتریان ما در طول سال‌های فعالیت دربستی کاران پایتخت را همه اقشار جامعه تشکیل داده‌اند. همین موضوع سبب شده تا سرویس‌های دربستی کاران پایتخت در همه کلاس‌های قیمتی و همه کاربردها توزیع شده باشد. از جمله سرویس‌های پر مخاطب ما سرویس ایاب و ذهاب رفت و برگشت دربستی به سمت بهشت زهرا و از بهشت زهرا به سمت تمام نقاط تهران است. این سرویس اغلب در جامعه با نام واحد گشت شناخته می‌شود که سبب این ترادف معنایی به خدمات شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه برمی‌گردد. این سرویس عموما برای ایاب و ذهاب مراسم خاکسپاری و تدفین به صورت اجاره اتوبوس دربستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر چند سرویس‌های درون شهری دربستی کاران پایتخت علاوه بر حمل و نقل افراد به بهشت زهرا شامل سرویس‌های متنوع دیگری نیز می‌شود. از جمله سرویس‌های درون شهری ما به سرویس اجاره اتوبوس درون شهری می‌توان اشاره کرد که اغلب برای اردوهای دانش آموزی، دانشجویی و پرسنلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از اصول دربستی کاران پایتخت برای حفظ کیفیت خدمات خود بررسی و کنترل دائمی سلامت ظاهری، فنی و امکانات موجود در اتوبوس‌ها است. به این منظور سرویس‌های دوره‌ای به صورت منظم برای بررسی اتوبوس‌ها انجام می‌شود. در این سرویس‌ها کلیه‌ی امکانات رفاهی موجود در اتوبوس‌ها بررسی شده و در صورت نیاز به تعمیر یا ارتقا به آن‌ها رسیدگی خواهد شد. حاصل همه این تلاش‌ها تمیزی و مطبوع بودن فضای داخل اتوبوس‌های دربستی ما است. علاوه بر تمیزی داخل اتوبوس و سلامت فنی وسایل نقلیه که باعث افزایش ضریب ایمنی سفرهای ما خواهد شد دربستی کاران پایتخت حساسیت ویژه‌ای در انتخاب رانندگان و کمک رانندگان دارد. از آنجا که تسلط راننده بر وظایف خود تأثیر مستقیمی بر امنیت مسافرین، تجربه آنان در سفر و احساس امنیت آنان دارد.

شهر : تهران

اطلاعات تماس
شهر : تهران
تلفن :
آدرس : خاوران جاده مشهد بزرگراه کمربندی دوم تهران دفتر میلاد
وب سایت : https://vahedgashtbus.com
اهداف دربستی کاران پایتخت
یکشنبه ، ۱۹ اسفند ۱۳۹۷

مؤسسه توریستی خدماتی دربستی کاران پایتخت در طول سالهای فعالیت خود تلاش کرده تا با ارائه خدمات با کیفیت در زمینه حمل و نقل مسافری رسالت خود را در جامعه ایفا کند.


سفرهای درون شهری و سفرهای برون شهری به صورت دسته جمعی در بین خانواده‌های ایرانی بسیار رواج دارد. اما همیشه امکان مسافرت و جابجایی با استفاده از وسایل نقلیه شخصی وجود ندارد. اتوبوس‌ها، مینی بوس‌ها و اتومبیل‌های کاروان (ون‌ها) گزینه‌هایی هستند که علاوه بر در کنار هم قرار گرفتن افراد در جمعیت‌ها و گروه‌های بزرگ باعث کاهش هزینه‌ی حمل و نقل و ترافیک شهری و بین شهری می‌شود.


از این رو اجاره‌ی اتوبوس دربستی چه برای مسافرت‌های داخل شهر و چه برای مسافرت‌‌های برون شهری گزینه‌ی مناسبی است.


ما در دربستی کاران پایتخت قصد داریم با فراهم کردن امکان اجاره اتوبوس دربستی داخل شهری با بهترین کیفیت، کمترین قیمت و سریعترین زمان رضایت خاطر شهروندان تهرانی را بدست آوریم.