قوانین و مقررات محتوا

قوانین و مقررات محتوا
هرگونه استفاده از محتوا تنها با اجازه لازم امکان پذیر است و در صورت اجازه ارائه محتوا در قالب‌های گوناگون و یا به صورت نقل قول، ذکر منبع الزامی است. لازم در رابطه با صحت و موضوع هرگونه محتوایی که کاربران ایجاد کرده و به اشتراک میگذارند، هیچگونه مسئولیتی ندارد. لازم از تمامی محتواهایی که از کاربر دریافت نموده و در اختیار دارد، تنها در راستای ارائه پیشنهادها و خدمات بهتر به کاربر، استفاده می نماید. کشف، پیاده‌سازی، مهندسی معکوس و یا هر اقدام دیگری برای استخراج هر نوع کد، ایده و یا الگوریتم از هر بخشی از لازم ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد. مسئولیت نحوه دسترسی و استفاده از محتوای لازم با کاربر است.

قوانین و مقررات مالک کسب و کار
کاربری که پیش از دیگران تقاضای مالکیت یک کسب و کار را نموده باشد و صحت اطلاعات وی مورد تایید قرار گرفته باشد، مالک کسب و کار بوده و مسئولیت تمامی محتوای مربوط به کسب و کار با وی است و لازم هیچگونه مسئولیتی در قبال درستی و یا نادرستی اطلاعات ثبت شده ندارد. در صورتی که فردی ادعای مالکیت کسب و کاری را دارد که پیش از این کاربر دیگری مالکیت آن را بر عهده گرفته است، تنها می تواند گزارش خطا نماید تا بررسی های لازم در جهت تصحیح مالکیت کسب و کار صورت گیرد. لازم مختار است که در صورت عدم رعایت قوانین، صحت محتوا و هرگونه شکایت قانونی از صفحه کسب و کار، آن صفحه را حذف یا اصلاح نماید.

قوانین و مقررات تبلیغات
لازم بستر تبلیغات و معرفی کسب وکارهای گوناگون را به مخاطبان هدف، فراهم کرده است و با ثبت قراردادهای تبلیغاتی، این خدمات را به کسب وکارها ارائه می‌نماید. با این حال، از آنجا که رسالت اصلی لازم معرفی بهترین‌ها به مخاطبان است، برخی کسب و کارها بدون آنکه هزینه و قراردادی جهت تبلیغات، با لازم به امضاء رسانده باشند، در لازم به صورت ویژه معرفی می‌شوند و این حق برای لازم محفوظ است و کسب و کارهای طرف قرارداد نمی‌توانند دخالتی در این زمینه نمایند.

- قوانین و مقررات امتیاز
در لازم کاربران با انجام فعالیت‌های مختلف امتیاز به دست می‌آورند. این امتیازها باعث می‌شود کاربران برتر با سایر کاربران متمایز شده و رده‌بندی شوند. سیاست‌های میزان امتیازدهی برای فعالیت‌های مختلف به طور کامل توسط لازم تعیین شده و الگوریتمی غیر قابل پیش‌بینی و متغییر دارد.

- قوانین ثبت نظر در لازم
لازم تمامی نظرات کاربران برای مکان‌های مختلف را حتی در صورتی که نظر ثبت شده نسبت به مکان مورد نظر انتقادی و منفی باشد، تایید خواهد کرد و تمامی مسئولیت‌های قانونی نظر ثبت شده با کاربر ثبت کننده نظر است.

لازم در صورتی که نظر ثبت شده حاوی عبارات، کلمات، عناوین و لقب‌های اهانت آمیز باشد یا فردی حقیقی یا حقوقی تهمت بزند، نظر ثبت شده را حذف خواهد کرد.

- قوانین و مقررات مسدود شدن حساب کاربری
کاربران اپلیکیشن لازم در صورت ارسال هرگونه نظر و عکس تکراری یا غیر قابل تایید، به صورت متوالی با تعداد زیاد، ثبت کسب و کار نادرست و غیر قابل تایید به دفعات زیاد و برعهده گرفتن مدیریت صفحه کسب وکارها در چند مورد به صورت نادرست از طرف سیستم شناسایی شده و حساب کاربری آنها به صورت خودکار مسدود خواهد شد. کاربرانی که برای بار نخست اقدام به ورود اطلاعات به صورت نادرست و غیر قابل تاییدکرده‌اند به مدت 7 روز و برای بار دوم 1 ماه و در بار سوم به مدت 6 ماه مشمول مسدود شدن حساب کاربری از طرف لازم خواهند شد.

تبلیغات