• 739
    بازدید
 
بهترین آموزشگاه آشپزی اسلامشهر
کروکی آنلاین
درباره ما

بهترین آموزشگاه آشپزی اسلامشهر, بهترین آموزشگاه آشپزی محدوده اسلامشهر, بهترین آموزشگاه آشپزی ,واوان اسلامشهر, بهترین آموزشگاه آشپزی باغ فیض اسلامشهر, بهترین آموزشگاه آشپزی گلستان اسلامشهر, بهترین آموزشگاه آشپزی قائمیه اسلامشهر, بهترین آموزشگاه آشپزی شهر اسلامشهر, بهترین آموزشگاه آشپزی رباطکریم , بهترین آموزشگاه آشپزی واوان, بهترین آموزشگاه آشپزی پرند , بهترین آموزشگاه آشپزی مهدیه اسلامشهر, بهترین آموزشگاه آشپزی موسی آباد اسلامشهر, بهترین آموزشگاه آشپزی سرنوری اسلامشهر, بهترین آموزشگاه کیک پزی در اسلامشهر,بهترین آموزشگاه کیک پزی در واوان,بهترین آموزشگاه کیک پزی در گلستان,بهترین آموزشگاه کیک پزی در گلستان,بهترین آموزشگاه کیک پزی در بهارستان,بهترین آموزشگاه کیک پزی در باغ فیض,بهترین آموزشگاه کیک پزی در رباط کریم
بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی در اسلامشهر ، مرکز آموزشی است که در زمینه آموزش آشپزی، شیرینی پزی و کیک پزی فعالیت می کند. شیرینی پزی و کیک پزی یکی از مهمترین مباحثی است که امروزه مورد نیاز خانم ها و بانوان بوده و لازم است به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد. آموزشگاه آشپزی وانیل، بهترین آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی در اسلامشهر با ارائه 28 گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای کشور و با مدیریت موفق مدرس برنامه های آموزشی صدا و سیما ، مفتخر است پذیرای شما هنر دوستان عزیز باشد.
بهترین آموزشگاه آشپزی بین المللی در اسلامشهرآموزش آشپزی و شیرینی پزی ویژه خانم ها با ارائه گواهینامه های بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای
آموزشگاه آشپزی حرفه ای در اسلامشهر با هدف آموزش کاربردی شیرینی و کیک ورود دانش آموختگان به بازار کار، دوره های آموزشی را برای علاقه مندان به آشپزی و شیرینی پزی برگزار می نماید.
از مزایای و تسهیلات آموزشگاه آشپزی فنی حرفه ای در اسلامشهر ، انجام پروژه های واقعی ، ارائه فیلم های آموزشی جلسات به کارآموزان، تضمین یادگیری مباحث، انتقال تجربه مربیان حین کلاس های آموزشی و خدمات دیگر می باشد.
آموزشگاه آشپزی آقایان در اسلامشهر شامل کلاس ها و کارگاه های شیرینی پزی و کیک پزی می باشد که با استفاده از دستورالعمل سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، صورت می گیرد. محتوای کلاس آموزش شیرینی پزی و کیک پزی ، شامل آشنایی با مواد غذایی و خواص آنها ، توانایی پخت انواع غذا های ایرانی و فرنگی ، توانایی تهیه انواع کیک و دسرها می باشد.

آدرس آموزشگاه: تهران، بهارستان، گلستان ،روبروی بانک مسکن جنب پمپ بنزین ساختمان آریانا پلاک444 واحد 14
تلفن: ۰۲۱۵۶٣٣٩۸۷٩
پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/elisan_cake
وبسایت: http://cookingschool.blogfa.com

شهر : تهران

اطلاعات تماس
شهر : تهران
تلفن :
وب سایت : http://cookingschool.blogfa.com
اطلاعاتی جهت نمایش وجود ندارد