• 781
    بازدید
 
سنگ کورین و صفحه کابینت
درباره ما


گروه نوین آبنوس در سال ۱۳۸۹ شروع به فعالیت در زمینه فروش مصنوعات چوبی لوکس آغاز کرد. این فروشگاه توانست ظرف مدت کوتاهی با توجه به اعتماد و محبت همکاران نمایندگی اکثر شرکتهای مربوطه را کسب کند و مجموعه ای از بهترین ها را برای تمامی همکاران ایجاد کند.
فروشگاه نوین آبنوس با شوروم به مساحت ۲۰۰ متر در استان البرز توانسته نمایشگاه دائمی محصولات لوکس مصنوعات چوبی و سنگ های طبیعی و مصنوعی را از بهترین برندها در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

شعبه دوم فروشگاه نوین ابنوس به مساحت ۲۲۰ متر با مدرنترین طراحی روز دنیا در جهانشهر کرج در سال ۱۳۹۷ افتتاح گردید. این شعبه مختص محصولات شرکت پاراکس می باشد. (نوین آبنوس نماینده انحصاری محصولات پاراکس در استان البرز) در این شعبه سعی بر آن بوده تا جدیدترین متریال ها با طراحی منحصر به فرد در دسترس علاقه مندان قرار گیرد.
امید به آن است که با لطف و عنایت خداوند متعال بتوانیم بهترین ها را برای شما فراهم نماییم.

شرکت نوین آبنوس در حال حاضر با دوشعبه در استان البرز فعالیت خود را ادامه می دهد در شعبه مرکزی(شعبه یک) محصولات لوکس ام دی اف و سنگ کورین و صفحه کابینت و کورین هانکس در شعبه دوم محصولات متنوع با اجرای کامل کابینت ممبران ، کابینت رنگ و … برای بازدید علاقه مندان فعال می باشد.

نمایندگی های شرکت نوین آبنوس

کابینت ممبران و محصولات شرکت پاراکس ، سنگ کورین ال جی ، ام دی های الویک ، کریستال رها ، کلیف ، تاپ لاین ، لاتو و …. ، سرامیک نئولیت ، کوارتز هانستون ، صفحه کابینت سرخ چوب

شهر : كرج

اطلاعات تماس
شهر : كرج
تلفن :
آدرس : کرج - میدان امام خمینی - بین بلال 7 و 8 - نوین آبنوس مدیریت : عباس سیاری
نوین آبنوس
پنجشنبه ، ۱۶ خرداد ۱۳۹۸
نمای داخلی دفتر