• 804
    بازدید
 
شرکت متحد پرچ
کروکی آنلاین
درباره ما

شرکت تولیدی صنعتی متحد پرچ فعالیت خود را در تهران با اتکاء به نیروهای متخصص فنی و مدیریتی خود، بعنوان صاحبان شرکت و با هدف تامین نیاز بازار در زمینه میخ پرچ و پرچ های آلومینوم و خاص آغاز کرد.


شرکت متحد پرچ با بهره گیری از نیروهای متخصص و ماشین آلات پیشرفته اروپایی در زمینی به مساحت ۵٫۰۰۰ مترمربع در شهرک صنعتی صالح آباد – تهران فعالیت خود را با تولید انواع میخ و میخ پرچ آلومینیومی آغاز کرد. در سایه الطاف حق تعالی و تلاش بی وقفه تکنسین های ماهر و پرسنل متعهد و همچنین با بکارگیری دانش روز و فناوری پیشرفته دنیا در زمينه توليد انواع ميخ پرچ توانسته است پاسخگوي نيـاز واحـدهاي صنعتـي مختلفي بوده و با نگـرش به توسعـه محصولات و راه اندازي خطوط تولید جديد و بهره گيري از ماشين آلات پیشرفتـه، خطوط توليد انواع میخ پرچ (با آلیاژهای مس ،برنج ،فولاد ،آلومینیوم و استیل)، پرچ هاي چكشي، آلومینیومی و پرچ های نیمه توپر، پرچ های لنت ترمز و کلاچ اتومبیل باعث جلب رضایت مشتریان خود گردد.


شرکت متحد پرچ باتوجه به اهداف خود و توسعه و بهبود مستمر در سال ۱۳۹۲ توانست دومین کارخانه خود را در زمینی به وسعت 15000 متر مربع تاسیس کند تا بتواند بیش از پیش در خدمت صنعت و سایر تولیدکنندگان کشور باشد.


محصولات این شرکت از قبیل انواع پرچ و میخ پرچ، قطعات محوری، انواع میخ و پین ها و ابزارآلات مربوطه، در سراسر کشور و بازارهای منطقه ای با استقبال مواجه و با بیش از 250 عاملیت در سراسر ایران توزیع می گردد.

شهر : تهران

اطلاعات تماس
شهر : تهران
تلفن :
فکس :
تلفن :
تلفن :
وب سایت : http://motahedparch.com/
آدرس : تهران ، میدان حسن آباد
اطلاعاتی جهت نمایش وجود ندارد