مجموعه ورزشی بانوان


ایده پاسارگاد
  • 3966
    بازدید
 
مجموعه ورزشی بانوان
درباره ما

مجموعه ورزشی تخصصی بانوان یکی از پروژه های گروه ورزش ایده پاسارگاد( vip group)با مساحتی حدود 1200 متر مربع در 3 طبقه و دارای پارکینگ اختصاصی در شمال تهران ،منطقه نیاوران واقع شده است .

این مجموعه با هدف ارائه خدمات فرهنگی ، ورزشی و سرویس های ویژه به بانوان محترم و کودکان عزیز بر اساس استاندارد های روز دنیا و با در نظر گرفتن نیاز های این گروه از عزیزان طراحی و در دی ماه سال 1389 به مرحله بهره برداری رسیده است .

امکانات منحصر بفرد ،وجود مربیان و متخصصین تراز اول و پرسنل حرفه ایی در این مجموعه موجب گردیده تا بستری بسیارمناسب ، خانوادگی ، صمیمی و شاداب برای مشتریان محترم فراهم آید .

بانوان عزیز می توانند درزمان استفاده از این محیط گرم صمیمی برای تسلی بخشیدن به نیازهای جسمی ومعنوی خود ، کودکان دلبند را در محلی مناسب (سرزمین بچه ها) واقع در همین مجموعه با خیالی راحت بسپارند تا کودکان نیز بتوانند از فضای مخصوص خودشان کمال لذت را ببرند .مجموعه ورزشی تخصصی بانوان دارای امکانات ذیل می باشد :

- رشته های ورزشی روز دنیا .

- پکیج های ویژه ورزشی جهت لاغری و تناسب اندام .

- ماساژ و کلینیک لاغری زیر نظر تیم پزشکی متخصص .

- حمام آفتاب .

- محل نگهداری و بازی کودکان KID’SLAND .

- کافی شاپ و رستوران همراه با سالاد بار و منو رژیمی .امید است با ایجاد این مجموعه گامی در جهت نهادینه کردن ، و تقویت زیر ساخت های ورزش بانوان و کودکان عزیز برداشته ، ودین معنوی به این عزیزان ادا گردد .

شنبه تا چهارشنبه 8:00 صبح - 21:00 شب

پنجشنبه 8:00 صبح - 18:00 شب

جمعه تعطیل


شهر : تهران

اطلاعات تماس
شهر : تهران
تلفن :
تلفن :
فکس :
موبایل :
پست الکترونیک :
کد پستی : 195484551
آدرس : خیابان نیاوران ، کوچه ناطقیان ، پلاک 26