• 5998
    بازدید
 
مرکز میکروپیگمنتیشن تهران پیگمنت
کروکی آنلاین
هاشور و سایه ابرو / بن مژه / رژلب
درباره ما

آرایش روزانه را فراموش کنیدمی دانیم شاید شما هم خسته شده باشیدبسیاری از ما خانم ها با توجه به زندگی پرمشغله امروزی زمان کافی برای آرایش روزانه نمی گذاریم و همین امر اثرات بدی را در زندگی زناشویی و روابط اجتماعی ما می گذارد که منجر به از دست دادن انگیزه و روحیه برای زندگی فردی مان می شود. آرایش دائم به روش میکروپیگمنتیشن (هاشور ابرو، رژ لب، خط لب، خط چشم و هاشور موی سر و ترمیم هاله سینه و ...) می تواند کمک بسزایی به این موضوع کرده و شادابی را تا حد زیادی به شما بازگرداند. البته برخی دیگر هم به دلایل مذهبی ترجیح می دهند به جای آرایش روزانه و پاک کردن آن برای نماز خواندن از آرایش دائم که مشکلی هم ایجاد نمی کند استفاده کنند.تخفیف هفتگی تهران پیگمنت شروع شد:هر هفته %50 تخفیف فقط برای 2 نفر تا پایان شهریور 1394هر هفته یک مدل رایگان می پذیریم.

شهر : تهران

عوامل موثر در میکروپیگمنتیشن
جمعه ، ۱۶ مرداد ۱۳۹۴
دستگاه(Amiea Med Revive): طراحی مناسب و ارگونومیک هندپیس با وزن کم و حداقل لرزش به پیگمنتر کمک می کند تا طرح خود را به بهترین نحو روی چهره پیاده نماید.
سوزن یا کارتریج(ممبران بجای فنر): کارتریج استاندارد، استریل و ایزوله بوده تا به هیچ عنوان خون، لنف و مایعات بدن از داخل کارتریج به داخل هندپیس راه پیدا نکند.
رنگ (Amiea آلمان): غیر سمی و بدون فلزات سنگین. کاملا بهداشتی و سازگار با پوست.
پیگمنتر(اجرا کننده): پیگمنتر مهمترین عامل انجام یک میکروپیگمنتیشن موفق و ایمن است. پیگمنتر آموزش دیده، متعهد و آگاه برای سلامتی شما اهمیت قائل است، از دستگاهها و مواد مصرفی مجاز استفاده می کند و مجوز فعالیت دارد. ذوق و سلیقه پیگمنتر باید به گونه ای باشد که بتواند با توجه به آناتومی صورت و شناخت رنگها، سلیقه شما را پیاده کند.
هاشور و سایه ابرو / بن مژه / رژلب
جمعه ، ۱۶ مرداد ۱۳۹۴
تمامی عکس ها بلافاصله پس از کار گرفته شده است و پس از چند روز طبیعی تر به نظر خواهند رسید.