شرکت خدمات حمل و نقل بین‌المللی


شرکت خدمات حمل و نقل بین‌المللی هوگر
  • 371
    بازدید
 
شرکت خدمات حمل و نقل بین‌المللی
درباره ما

چرا حرفه‌ای‌ها ترجیح می‌دهند با هوگر کار کنند؟؟؟

برای اولین بار در ایران؛ با هوگر آرامش خیال و استانداردهای بین‌المللی خدمات بار هوایی را تجربه کنید.

شما بازرگان گرانقدر و مدیر بازرگانی گرامی؛ شاید بارها برایتان پیش آمده فشار بسیار زیادی را بخاطر دیر آمدن کالا، عدم امکان پیگیری لحظه به لحظه، بالا رفتن هزینه‌های بازرگانی و دیگر مشکلات پیش آمده از سوی شرکت حمل و نقل را چشیده باشید. این تنها مشکل شما نیست! بسیاری از شرکت‌های بازرگانی حتی به خاطر این مسائل مثل بالا رفتن قیمت، نرسیدن به موقع کالا، عدم ترخیص صحیح کالا و ... دچار زیان‌های هنگفت و حتی ورشکستگی و نابودی شده‌اند.
هم اکنون شما شانس این را دارید تا با همکاری با شرکت هوگر تمام نگرانی‌های خود در این زمینه را از بین ببرید و یکبار برای همیشه مشکلات بازرگانی بین‌المللی خود را دور بریزید!

چرا هوگر؟
 آرامش خیال و تضمین عملیات: شرکت هوگر عضور رسمی شبکه‌های معتبر بین‌المللی لجستیک نظیر J.C.Trans،
Maurice Ward وPLN بوده و تمامی فرآیندهای حمل، ترخیص، توزیع، بیمه و عملکرد صحیح شرکت هوگر توسط چندین سازمان و شبکه بین‌المللی لجستیک برای شما تضمین می‌‌گردد.
 ارتباطات و شبکه گسترده همکاران: این شرکت مفتخر است که با برترین و بزرگترین خطوط هوایی در سراسر جهان رابطه نزدیک و قراردادهای بلندمدت داشته و کالاهای شما در هیچ نقطه‌ای از کره زمین از چتر شبکه همکاران هوگر خارج نیست.
 خدمات مشتریان با استانداردهای جهانی: پس از اولین تماس با هوگر و شروع عملیات یکی از کارشناسان خبره و آموزش دیده هوگر مسئول مستقیم پیگیری، مشاوره و پاسخ گویی 24 ساعته به شما بوده و شما در هر لحظه که نیاز داشته باشید آخرین آمار، اطلاعات و موقعیت کالا شما را سریعا به سمع و نظر شما می‌رساند.
 پکیج کامل خدمات حمل و نقل: شرکت هوگر یکی از معدود شرکت‌هایی است که می‌تواند تمام فرآیند بازرگانی بین‌المللی شما را از مذاکرات بین‌المللی، ترخیص از گمرکات خارجی، بازرسی‌های عمومی و تخصصی، بسته‌بندی، هماهنگی حمل و نقل (هوایی، دریایی و زمینی)، هماهنگی ورود به کشور و ترخیص از گمرکات مختلف، خدمات انبارداری و لجستیک و ... را بصورت یک پکیج کامل به شما عرضه کرده و به کاهش با بروکراسی شرکت شما کمک شایانی کند.
 کاهش شدید هزینه‌های بازرگانی: به لطف روابط مستقیم و نزدیک با خطوط هوایی، کشتیرانی‌ها، شرکت‌های بازرسی و ... همچنین وجود مشاوران خبره و با سابقه طولانی که به روش‌های کاهش هزینه‌ها مسلط می‌باشند هوگر به شما کمک خواهد کرد که با بهترین هزینه ممکن برترین سطح خدمات بازرگانی بین‌الملل را دریافت نمایید و کسب و کار خود را با کاهش هزینه‌ها و افزایش درآمد حاصله رونق بیشتری ببخشید.
 امکان پیش‌بینی و برنامه‌ریزی: با توجه به اینکه شرکت هوگر برنامه دقیقی برای تحویل و ترخیص کالا به شما بازرگان گرامی تقدیم می‌کند، شما این امکان را دارید تا با برنامه‌ریزی دقیق نسبت به گرفتن به موقع سهم بازار خود اقدام نمایید و با اطمینان اقدام به پیش فروشی یا عقد قراردادهای خود کرده و سریعتر از دیگر رقبا بتوانید برگشت سرمایه خود را عملی سازید.

سرویس‌ها و خدمات هوگر:

حمل هوایی با برترین خطوط دنیا به تمامی فرودگاه‌های ایران در سریع‌ترین زمان و تحویل قبض انبار فوری
جمع‌آوری و بارگیری کالاها در اقصی نقاط دنیا
خدمات انبارداری، بسته‌بندی و پالت‌بندی کالا منطبق با استانداردهای بین‌المللی
انجام خدمات گمرکی در اقصی نقاط دنیا
خدمات بندری و رزرو کانتینر در سریع‌ترین زمان ممکن
حمل دریایی از اقصی نقاط دنیا به تمامی بنادر کشور در سریع‌ترین زمان ممکن
حمل زمینی بصورت گروپاژ و فول با کامیون های ایرانی و خارجی به کلیه گمرکات کشور
حمل محمولات شيميايي و نفتي و محصولات كشاورزي و معدني بصورت فله از كليه نقاط جهان به ايران و برعكس
پست سریع داخلی و بین المللی (ارسال و دریافت نمونه)
حمل و نقل داخلی
حمل وسایل شخصی به سایر نقاط دنیا به صورت درب به درب
حمل حیوان زنده
حمل کالای خطرناک
پخش و توزیع
تجهیزات انبارداری
سفارش و تهیه نرم‌افزارهای تخصصی لجستیک
مديريت لجستيك
مذاکره خرید و تامین تجهیزات در صنایع مختلف
ارائه مشاوره و خدمات خاص برای محموله‌های خاص


هوگر توسعه بین‌الملل جهت اطمینان خاطر مشتریان فرصت‌های متفاوت پرداخت به صورت پس کرایه، پیش کرایه و شخص ثالث را فراهم کرده است، که با توجه به سیاست کاری هر شرکت، می‌توانید از هر کدام از این فرصت‌ها بهرمند شوید.

شهر : تهران

اطلاعات تماس
شهر : تهران
تلفن :
آدرس : بلوار نلسون ماندلا (جردن)، کوچه گلخانه، پلاک 5
اطلاعاتی جهت نمایش وجود ندارد