کروکی آنلاین
درباره ما

مجموعه بیمه فعال حوزه بیمه و نماینده رسمی شرکت بیمه سامان با داشتن سالها تجربه در حوزه بیمه با شعار ارائه انواع راهکار های بیمه ایی فعالیت خود را در قالب نماینده رسمی بیمه در سال 1400 آغاز نمود. هدف اصلی ما در بیمه بین همراهی ، مشاوره و ارائه راه کار های تخصصی در تمامی حوزه های بیمه ایی بوده تا شما مشتری عزیز و کارفرمای گرامی با آسودگی خاطر به تداوم و توسعه کسب و کار خود بپردازید و این مهم جز با دانش، تخصص، صداقت و همراهی با مشتریان عزیز محقق نخواهد شد.
انواع خدمات مجموعه بیمه در قالب های زیر ارائه خواهد بود
مشاوره تخصصی
مجموعه بیمه بین با داشتن سال ها تجربه در حوزه خدمات بیمه ایی همیار و همراه شما در امور بیمه ایی می باشد. ما در کنار شماییم تا به سوالات بیمه ایی تان پاسخ دهیم.

ارائه محصولات
تمامی محصولات بیمه ایی در مجموعه بیمه بین در دسترس شما می باشد. همکاران ما در دفتر نمایندگی قم هر روز هفته آماده خدمات رسانی به شما می باشند.
* بیمه عمر و سرمایه گذاری
* بیمه مسئولیت
* بیمه مهندسی
* بیمه پزشکان
* بیمه آسانسور
* بیمه آتش سوزی واحد های مسکونی، صنعتی
* بیمه حوادث
* بیمه شخص ثالث
* بیمه بدنه اتومبیل
* بیمه مهندسی
* بیمه مسئولیت پیمانکاران
* و ....

قرارداد آنلاین
در هر زمان و هر نقطه از کشور که باشید، پشتیبانی بیمه بین همراه شماست تا بسهولت و آنلایق نسبت به صدور و تمدید بیمه نامه های خود اقدام نمایید.

اموزش
بیمه بین در کنار شماست تا خود و اعظای مجموعه کاریتان هر آنچه در زمینه آشنایی با انواع بیمه نیاز دارند در دسترس داشته باشند.

پشتیبانی
تنها کافی است یکبار از ما خدماتی دریافت کنید. بیمه بین جهت حمایت و پشتیبانی از شما همیشه اماده و در دسترس خواهد بود.

دسترسی آسان
آسایش شما اولویت ماست. با تمام روش های ممکن حضوری،تلفنی یا شبکه های اجتماعی مجموعه بیمه در کنار شما و پاسخگویتان خواهد بود

شهر : قم

اطلاعات تماس
شهر : قم
تلفن :
آدرس : چهار راه شهدا ابتدای خیابان حجتیه مجتمع تجاری آسیا طبقه دوم
تلفن :
اطلاعاتی جهت نمایش وجود ندارد