سنگ کورین آتیستون


مهندس تقوی
  • 4352
    بازدید
 
کروکی آنلاین
تصاویر سنگ کورین
درباره ما

سنگ کورین و صفحات کورین شرکت آتیستون

شهر : تهران

اطلاعات تماس
شهر : تهران
تلفن :
تلفن :
وب سایت : http://www.atistone.com
آدرس : خیابان پاسداران- خیابان دولت- نرسیده به چهارراه قنات - پلاک 253 - ساختمان بهاران- طبقه 5 - واحد 25
تصاویر سنگ کورین
دوشنبه ، ۹ اسفند ۱۳۹۵
تصاویری از صفحات سنگ کورین
سنگ مصنوعی کورین چیست ؟
دوشنبه ، ۹ اسفند ۱۳۹۵
سنگ کورین آتیستون، گونه ای از سنگ مصنوعی با سطح، رنگ و بافت یک دست و با دوام است که همچون سنگ طبیعی سخت و زیبا، چون چوب گرم و برش پذیر و همانند چینی و سرامیک پاکیزه و بهداشتی می باشد.

این سنگ مصنوعی طی فرآیندی ویژه با در آمیختن پلیمر، کانی های طبیعی و رنگ دانه ساخته می شود با توجه به ویژگی های کم نظیر سنگ کورین(Solid Surface) آتیستون مانند قابلیت های بهداشتی، ضد باکتری، قارچ و کپک و مقاومت مطلوب به عنوان جایگزینی مناسب برای سنگ های طبیعی، چوب، ام دی اف، سرامیک و ... در ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری، رستوران، کلینیک، بیمارستان و ... به شمار می رود.

همچنین پاره ای از قابلیت های زیبا شناختی و دکوراتیو سنگ کورین آتیستون، همانند تنوع گسترده و بی پایان رنگ و بافت، قابلیت شکل دهی و فرم پذیری، عبور نور، ابزار پذیری و ... آتیستون را به فرآورده ای کاربردی و کم نظیر در اجرای دکوراسیون های داخلی و ساخت اشیاء و سازه های فانتزی و دکوراتیو تبدیل می نماید. با این همه آتیستون تنها یک سنگ مصنوعی نیست. این فرآورده بهداشت، زیبایی و دوام را برای ما به ارمغان آورده و محیطی گرم و دلنشین را در خانه و محل کارمان فراهم می نماید.

ویژگی های به همتای صفحات کورین و سنگ کورین آتیستون به توان طراحی و نیروی آفرینندگی ما جان بخشیده و به ما در تحقق بخشیدن به رویا ها و ساخت محیط دلخواه یاری می رساند.